Hız Sabitleyici

Günümüz araçları üretim maliyetleri sebebi ile genellikle tek bir elektronik alt yapı ile üretilmekte. ve satış politikası gereği donanım ve özellikler farklılık gösterecek şekilde tüketiciye sunulmakta. Aracı üreten firma bu donanımların önemli olan , müşteriye cazip gelen özellikleri ise koz olarak kullanılıp kullanıcıyı pahalı modellere yönlendirmektedir. ve hız sabitleyici sistemleri de bu donanımların en başında yer alır

Hız sabitleme cruise control sistemi önemli bir sürüş konforudur . Faydaları ise saymakla bitmez . Yakıt tasarrufu sağlar , istek dışı gereksiz hızlanmaları önler , vücut ve ayak topuk ağrılarına engel olur , radar cezalarının önüne geçer , uzun uzun süren yolculuklar eziyet olmaktan çıkıp keyifli yolculuklara dönüşür.

Bizim yapmış olduğumuz hız sabitleme ve diğer uygulamaların geneli araçların alt yapılarında var olan gizli özellikleri ve hız sabitleme sistemlerini açığa çıkarmaktır. böylece kullanıcılar düşük paket donanımlı satın almış oldukları araçlarına ek özellikler ilave ederek araçtan daha çok keyif alırlar. yapılan işlem aslında basittir. Orjinal sistem gereksinimlerini tamamlayıp araçların elektronik alt yapılarından yazılım ile var olan özelliği aktif etmektir. Bu sebepten %100 güvenli bir uygulamadır. ve yaptığımız her hız sabitleme uygulamalarımıza ömür boyu garanti vermekteyiz.